З ТОВ УМПК зробити ремонт - легко!

Побудувати дім? "Українська металопрокатна компанія" в місті Дніпро допоможе!

Будівельні матеріали вищої якості за найкращими цінами на ринку України.

Якісний і надійний металопрокат

Особливості компанії

Вісімнадцять років безперервної роботи і тисячі задоволених клієнтів! Сотні позитивних відгуків про компанію говорять самі за себе.

Найбільш обізнані і ввічливі фахівці готові Вам допомогти у виборі і проконсультувати з будь-яких питань, пов'язаних зі зберіганням, транспортуванням, установкою і подальшою експлуатацією металлопрокатних виробів, будь-яким зручним для Вас способом в режимі 24/. Компанія цінує час своїх клієнтів, тому працює без вихідних.

Одні зі списку найнадійніших і перевірених компаній на ринку України співпрацюють не лише з юридичними, але також і з фізичними особами! ТОВ УМПК https://umpk.com.ua/uk/, на відміну від багатьох, завжди працює на своє ім'я і відповідає за якість наданих послуг і виготовленого товару. Виключна якість товару завдяки власному виробництву з першокласних матеріалів на найсучаснішому обладнанні, що відповідає всім необхідним державним і світовим стандартам, компанія строго контролює весь процес виробництва від початку і до кінця, а власний склад з системою зберігання за найсучаснішими технологіями гарантує отримання товару в первозданному вигляді, абсолютно без слідів впливу навколишнього середовища!

Про переваги компанії

Система знижок не тільки для оптових, а й для роздрібних покупців! Компанія цінує кожного клієнта і готова дати кожному індивідуальну пропозицію, в залежності від необхідних умов. Гнучка система знижок, низька ціна і безкоштовна доставка партій будь-якого обсягу - одна з найвагоміших відмінностей ТОВ "Українська металопрокатна компанія".

Головне для компанії - її ім'я та репутація, перевірена часом. Весь товар проходить найжорстокішу перевірку якості на кожному етапі виготовлення, ніякого браку! Товар відповідає всім можливим технічним вимогам і державним стандартам. Кожна позиція в асортименті має оригінальний сертифікат, що підтверджує якість!

Абсолютно повністю екологічний цикл виробництва не має відходів. Замкнутість системи дозволяє не тільки економити витратні матеріали, а й мінімізувати можливі викиди і економити енергію. ТОВ "Українська металопрокатна компанія" піклується не тільки про клієнтів, але і про навколишнє середовище. Сучасні технології та раціональне використання ресурсів дозволяють звести до нуля різні забруднення повітря і навколишнього середовища!

ТОВ УМПК - Ваш найбільш пунктуальний партнер. За 18 років безперервної роботи жодної затримки, всі замовлення доставляються точно в строк в повному обсязі! Найнадійніший постачальник на ринку готовий до співпраці не тільки з іншими компаніями, але і приватними особами! Також є можливість зручної покупки через сайт, наприклад купити алюмінієвий куточок можна за кілька кліків!

Компанія гарантує індивідуальний підхід до кожного клієнта! Зв'яжіться з фахівцем компанії будь-яким зручним для Вас способом і отримайте унікальну пропозицію, що підходить під Ваші вимоги.