Робота компанії IST.Group спрямована на організацію та поліпшення роботи фірми клієнта за допомогою передових і комунікаційних програм, спеціально розроблених нашими кваліфікованими програмістами. Наша команда здійснює для замовника найбільш успішні програмні інструменти, які будуть потрібні не тільки сьогодні, але й через кілька років. Таке ставлення до вирішення завдань з боку співробітників IST.Group має масу переваг перед конкурентними підприємствами. Фіхівці при розробці програм застосовують інтелектуальні та технічні інструменти для формування та реалізації різних послуг і продукції у сфері інформаційних технологій.

Першочерговим курсом IST.Group є виявлення і доскональне розуміння всіх необхідних замовником нюансів. На основі індивідуального підходу та вивчення бізнесу клієнта, ми пропонуємо програмне забезпечення, яке в подальшому надасть допомогу в розширенні та проквітанні фірми.

Профилированный лист – один из наиболее часто используемых строительных материалов, применяется для обустройства кровель, перекрытий, ограждений. Такая востребованность обусловлена универсальностью, прекрасными эксплуатационными характеристиками, доступной стоимостью. Завод PSM долгие годы занимается производством такой продукции, используя в работе, как передовые европейские технологии, так собственные разработки, реализует профлист как оптом, так в розницу, на взаимовыгодных условиях.

Рынок недвижимости включает в себя сделки с жилой (дома, квартиры, земельные участки) и нежилой недвижимостью (офисы, помещения, земля под ведение бизнеса).

При возникновении ситуации, когда нужно произвести какую-либо сделку на рынке недвижимости у вас есть два варианта: изучить спрос/предложение, особенности рынка самостоятельно, или обратиться к профессионалам. Решение зависит от финансовой готовности, а также возможности вложить время в изучение всех тонкостей.