Послуги медсестри вдома бувають незамінними для багатьох пацієнтів у великому ряді випадків. Небажання або неможливість відвідування лікарні, проходження амбулаторного етапу лікування, загострення хронічних недуг або необхідність профілактичних процедур - це і багато іншого зумовлює замовлення роботи виїзної медсестри додому.

Свою допомогу пацієнтам та їхнім родичам пропонують багато приватних фахівці, однак, надійніше та зручніше за все користуватися послугами медперсоналу зі спеціальних організацій. Однією з найвідоміших фірм, що надають медичне обслуговування в Полтаві, є компанія "Медсестра". Її співробітники надають повний спектр послуг вдома у замовників за прийнятними цінами.

Допомога медсестри на дому

Послуги вдома від компанії “Медсестра”

Компанія "Медсестра" працює для того, щоб кожен бажаючий міг скористатися якісною і доступною допомогою молодшого медичного персоналу прямо в себе вдома. Безліч пацієнтів і їх сімей із задоволенням замовляють послуги фірми, тому що:

  • спектр видів обслуговування, що надаються - максимально широкий. Фахівці, які виїжджають до клієнтів, на їх прохання можуть ставити уколи, клізми, встановлювати крапельницю вдома, катетери, робити перев'язки тощо. ;
  • якість проведення маніпуляцій - надзвичайно висока. Керівництво компанії ретельно відібрало для роботи в ній тільки кращих кандидатів. Усі медсестри - кваліфіковані та досвідчені, уважні, тактовні, ввічливі та делікатні в спілкуванні з хворими та їх близькими. Вони постійно відстежують фізичний і психологічний стан пацієнтів, детально інформують клієнтів про все, що стосується їх випадку та відповідають на їхні запитання. Детально про співробітників компанії можна дізнатися на її сайті;
  • запрошений додому фахівець завжди повністю забезпечений всім необхідним йому для роботи. Витратні матеріали та одноразові пристосування, рукавички та дезінфікуючі розчини - все це і багато іншого медсестра завжди має при собі. Єдине, що потрібно купувати пацієнтам, - це самі ліки, які необхідно застосовувати;
  • послуги компанії "Медсестра" виявляються в суворій відповідності з законом. Співробітники ретельно дотримуються призначень лікарів у кожному конкретному випадку й детально дотримуються норми роботи, запропоновані нормами права. Звернення до фахівців фірми повністю безпечно для кожного пацієнта.

Як викликати медсестру додому

Стати клієнтом компанії "Медсестра" дуже легко - достатньо просто:

  • отримати призначення препаратів і процедур у лікаря, взявши у нього відповідний документ;
  • зателефонувати у фірму на телефони, вказані на сайті, та домовитися про терміни прибуття медиків;
  • прийняти у себе медсестру, пояснити їй нюанси ситуації та отримати від неї звіт про роботу, професійні рекомендації.

Вартість послуг кваліфікованих медсестер із виїздом додому по території Полтавської області завжди залишається помірною, точні актуальні ціни варто дізнаватися у консультантів за телефонами.