Отримати грамотну допомогу від медичних професіоналів тепер можна і вдома. Для цього потрібно всього лише зателефонувати до відділення центру в Полтаві «Медсестра». Приїзд медсестри додому незамінний для інвалідів, лежачих пацієнтів, людей похилого віку та інших категорій хворих, яким важко їздити в поліклініку і чекати своєї черги, щоб потрапити на прийом до фахівця.

Медичні послуги для хворих людей на дому

Наші послуги

Своїм пацієнтам центр пропонує наступні види послуг:

 1. Постановка крапельниць — процедура, необхідна при ряді захворювань, інтоксикаціях, кровотечах, зневодненні. Важливо, щоб маніпуляція проводилась досвідченим фахівцем, адже тільки так можна виключити ризики небезпечних ускладнень.

 2. Хірургічна перев'язка, обробка ран, опікових і виразкових поразок — процедура, необхідна людям, які перенесли травми, операції, пацієнтам з певними системними захворюваннями. Спеціаліст проводить дезінфекцію уражених ділянок, після чого змінює бинти, накладає пов'язку.

 3. Катетеризація — проводиться для забору біологічного матеріалу з метою подальшого лабораторного дослідження. Професіонали знають, як знайти правильний підхід до пацієнта, викликати його довіру і зробити дану процедуру абсолютно безболісною.

 4. Постановка клізми — показана при запорах, отруєннях. Процедура допомагає нормалізувати стілець і очистити організм.

 5. Постановка ін'єкцій — процедура, яка, незважаючи на свою простоту, вимагає наявності певних навичок. Особливо якщо мова йде про внутрішньовенні уколи. Не варто ризикувати своїм здоров'ям, адже неправильно поставлена ​​ін'єкція може стати причиною численних несприятливих наслідків.

Крім того, медсестра проводить на дому діагностичні процедури, реабілітаційні заходи, забезпечує пацієнтам необхідний гігієнічний догляд, здійснює забір біологічного матеріалу для лабораторних досліджень.

Головні переваги медслужби

Центр «Медсестра» https://medservis.pl.ua/uk/  має наступні важливі переваги:

 1. Цілодобовий графік роботи.

 2. Виключно індивідуальний підхід до кожного з хворих.

 3. Величезний досвід роботи і високий рівень кваліфікації фахівців.

 4. Своєчасне прибуття в заздалегідь обумовлений час.

 5. Наявність великої кількості позитивних відгуків від вдячних пацієнтів.

 6. Широкий спектр пропонованих послуг.

 7. Доступні для кожного, демократичні ціни.

 8. Надання пацієнтам не тільки медичної, а й психологічної допомоги, надання моральної підтримки.

 9. Чуйне, дбайливе і уважне ставлення медичного персоналу до пацієнтів.

Ви можете забути про довгі і безуспішні пошуки гарної, відповідальної медсестри серед знайомих або співробітників приватних клінік. Тепер, для того щоб запросити фахівця до себе додому, вам достатньо зателефонувати в центр або заповнити форму зворотного зв'язку на офіційному сайті установи. Наші співробітники дадуть відповідь на всі, що цікавлять вас питання і розкажуть, як викликати медсестру додому.