Комфорт, безпека, переміщення пацієнтів на далекі відстані — ось, що пропонує приватна служба медичного транспортування «МЕДперевозка» в Харкові. Довірте здоров'я і життя свого хворого родича справжнім професіоналам з великим досвідом роботи.

Як проходить медичне перевезення?

Професійна медичне транспортування суттєво відрізняється від перевезення хворих на звичайному транспорті. Для цих цілей використовуються спеціальні автомобілі з просторим салоном, м'якими зручними носилками або інвалідними кріслами, місцем для розміщення багажу, надійної іммобілізації, що захищають пацієнта від небезпечної тряски в дорозі. Є в машині і кондиціонер для підтримки оптимальних, стабільних кліматичних умов, і медична техніка для проведення терапевтичних або реанімаційних заходів.

Перевезення хворих та інвалідів

Професійна перевезення дозволяє забезпечити хворому максимальний комфорт і гарантувати безпеку навіть при переміщенні на далекі відстані. Адже служба приватної медичної транспортування пропонує перевезення не тільки по території Харкова і Харківської області, а й по всій Україні.

Також слід зазначити, що послуга перевезення хворих в Харкові передбачає не просто переміщення пацієнта з пункту А в пункт В, але і транспортування «від ліжка до ліжка». Фахівці допомагають пацієнту спуститися з поверху і розміститися в салоні авто. Для цього використовуються ходулі, ходунки, милиці, інвалідні крісла. Якщо мова йде про інвалідів, лежачих або важко хворих людей, санітари акуратно розміщують людину в автомобілі за допомогою м'яких, зручних носилок.

Після прибуття в місце призначення пацієнту також допомагають піднятися на певний поверх, розміститися будинку, в лікарняній палаті, реабілітаційному центрі і т.д. Процес медичного транспортування проходить в кілька етапів:

  1. У телефонному режимі оформляється замовлення, обмовляється стан хворого, адреса подачі автомобіля і пункт кінцевого призначення, час і дата поїздки, потреба в додаткових послугах (надання засобів пересування, медичний супровід і т.д.).

  2. В обумовлений час медичний автомобіль прибуває за вказаною адресою, фахівці допомагають пацієнту розміститися в авто.

Далі здійснюється сам процес перевезення, після якого пацієнтові допомагають дістатися до ліжка в пункті кінцевого призначення.

Додаткові послуги

Крім планової медичної перевезення пацієнтам служби пропонуються наступні послуги:

  1. Екстрене медичне транспортування.

  2. Додатковий супровід хворого фахівцями вузького профілю.

  3. Проведення терапевтичних процедур (постановка крапельниць, ін'єкцій, прийом лікарських препаратів) в дорозі.

  4. Супровід пацієнта його родичами.

  5. Перевезення багажу.

  6. Проведення реабілітаційних заходів в екстрених ситуаціях, при важкому стані хворого або ж різкому його погіршенні в дорозі.

Замовити послугу медичного транспортування можна в будь-який час, просто зателефонувавши в спеціалізовану приватну службу Харкова «МЕДперевозка» https://format.org.ua/uk/kharkiv/ .