Будь-яка залежність, будь то пристрасть до алкоголю або ж наркотиків, впливає на фізичне тіло і психіку людини, приводячи до деградації особистості, розвитку важких хронічних захворювань. Тому важливо своєчасно виявити проблему і почати її лікування. Свою допомогу в боротьбі з залежностями пропонує наркологічний центр в Тернополі «Семь дорог», фахівці якого застосовують на практиці самі передові методики і найкращі препарати.

Принципи лікування алкоголізму

Лікування від алкогольної залежності в реабілітаційному центрі проводиться поетапно і включає в себе:

  1. Медикаментозну терапію - швидкий і ефективний шлях до нормалізації стану. Сучасні препарати можуть забезпечити детоксикацію організму, позбавлення від абстинентного синдрому, корекцію стану. Однак медикаменти не в силах перемогти психологічну залежність.
  2. Психотерапію - важливим компонентом терапевтичного курсу є робота з пацієнтом психологів і психіатрів. Вони допомагають алкоголіку усвідомити причини аддикции, зрозуміти необхідність лікування.
  3. Реабілітацію і ресоціалізацію - подальша робота фахівців полягає в реабілітації хворого, формуванні тверезого погляду на життя. Психологічна підтримка допомагає алкозалежних не відчувати себе знедоленим, повірити в свої сили і можливість повного лікування.
  4. Психотерапію співзалежних - алкоголізм є проблемою не окремої особистості, а всієї родини. Близько також потребують допомоги, як і сам алкоголік. Психологи клініки допомагають впоратися зі стресом, навчитися розуміти мотиви, налагодити взаємини, відновити довіру в сім'ї.

Методи боротьби з алкоголізмом

Спектр і рівень послуг, що надаються в Терноплолі не поступається за якістю столичним. У наркоклініці працюють фахівці високого професійного рівня і з великим досвідом практичної роботи. Багаторічна успішна робота персоналу «Семь дорог» дозволила тисячам хворих повернутися в сім'ю, суспільство і назавжди відмовитися від згубних пристрастей.

Переваги лікування алкоголізму в наркоклініці

В Тернопільскій філії центру «Семь дорог» використовуються сучасні методи лікування алкоголізму. Пацієнтам пропонуються:

  • купірування гострих розладів, спровокованих вживанням алкогольної напоїв;
  • противорецидивуюча терапія;
  • психокорекція стану адикції.

Алкоголізм успішно лікується завдяки апробованим методикам, застосовуваним фахівцями клініки. Доведено високу ефективність лікування в умовах стаціонару. Пацієнти наркоцентру проживають у комфортних умовах. До їхніх послуг кваліфікований, уважний молодший і середній медперсонал.

Хворий перебуває під цілодобовим наглядом, необхідним для відстеження дотримання рекомендацій лікарів, моніторингу стану і оцінки ефективності розробленої індивідуальної програми лікування. Всі пацієнти забезпечені кращими вітчизняними і зарубіжними медикаментами. Клініка оснащена сучасним обладнанням, що дозволяє проводити дослідження і лікування. Всі ці чинники обумовлюють високий відсоток видужали і низький - рецидивів.