Приватний будинок для людей похилого віку в Дніпрі «Тепло любих» являє собою спеціалізовану установу, що надає своїм постояльцям грамотний догляд, гідні умови для життя, медичну допомогу. А головне - співробітники центру знають, як наповнити життя літніх людей радістю і позитивними емоціями.

Особливості життя в пансіонаті

Приватний пансіонат - це не сумне установа лікарняного типу, а затишний котедж з комфортабельними, по-домашньому обставленими номерами, розташований в екологічно чистому районі міста. На території знаходиться парк для прогулянок на свіжому повітрі, з лавочками, алеями, альтанками і красивими пейзажами.

Якійсний рівень обслуговування людей похилого віку в будинку престарілих

Постояльці самі можуть вибирати собі сусідів, обставляти кімнати по-своєму смаку, що дозволяє їм відчувати себе в пансіонаті, як вдома. Персонал і співробітники установи відносяться до своїх підопічних з людським теплом і увагою. Вони завжди знаходять можливість поговорити з постояльцями, підтримати, приділити їм достатню кількість часу, що вкрай важливо для літніх людей.

Родичі можуть відвідувати пенсіонерів так часто, як забажають. Цьому сприяє гнучкий графік роботи закладу та його зручне місце розташування. Якщо немає медичних протипоказань, рідні можуть забирати літню людину додому, щоб вона мала можливість провести свята або вихідні в колі сім'ї.

Дуже важливо, що, проживаючи в пансіонаті, люди похилого віку отримують можливість повноцінного спілкування та соціалізації. А саме самотність, відчуття власної непотрібності, нереалізованості є однією з найпоширеніших проблем серед людей похилого віку.

Завдяки допомозі доглядальниць навіть інваліди і важко хворі постояльці можуть спілкуватися з однолітками, брати участь в різних заходах, щодня здійснювати прогулянки на свіжому повітрі. Зрозуміло, всі побутові питання, такі як прання, прибирання, прасування, надання смачного і різноманітного, корисного харчування, також повністю бере на себе персонал пансіонату.

Якщо людина позбавлена ​​здатності до самообслуговування, в проведенні гігієнічних процедур, перевдяганні, прийомі їжі, пересуванні їй допомагають кваліфіковані доглядальниці і медсестри.

Велика увага приділяється питанням організації дозвілля. Постояльці пансіонату влаштовують дружні чаювання, дивляться фільми і передачі, грають в настільні ігри, знаходять для себе нові, цікаві хобі. Регулярно в центрі проводяться тематичні вечори, культурні заходи, різні свята.

Позитивні емоції і нові враження вже позитивно позначаються на психіці, фізичному здоров'ї людей похилого віку. А професійні психологи допомагають літнім людям швидко і комфортно адаптуватися в нових умовах, позбутися страхів і почуття самотності, знову навчитися радіти життю.

Хочете подарувати своїй близькій людині гідну, благополучну старість, наповнену радісними моментами? Тоді все, що вам потрібно зробити, це зателефонувати в приватний будинок престарілих в Дніпрі «Тепло любих».