Для того щоб старіння не стало обтяжливим процесом, а було приємною і спокійною віхою життя, приватний будинок престарілих в Краснодарі «Оберіг» створив комфортні умови, що відповідають індивідуальним потребам людей похилого віку. Співробітники пансіонату роблять все, щоб їх постояльці жили довго, спокійно, цікаво і щасливо. Комфортные условия

Перебування в приватному пансіонаті - це не доживання в лікарняних умовах. Це, навпаки, повноцінна, насичена новими враженнями, емоціями, спілкуванням з приємними людьми, розвиваючими цікавими заняттями життя в комфортних умовах.

Щоденне вологе прибирання, провітрювання, підтримання комфортної температури в кімнатах - гарантують приємне, безтурботне і безпроблемне перебування в пансіонаті. Для того щоб створити відчуття домашнього затишку, люди похилого віку можуть взяти з собою пам'ятні, дорогі серцю речі, фотографії, картини.

Особливості догляду за людьми похилого віку в будинку престарілих

Дозвілля

Бадьорість, гарний настрій, розумові і фізичні тренування забезпечує програма дозвілля в пансіонаті. Тут літні люди можуть вибрати заняття за своїм смаком - читання книг в тихому куточку бібліотеки, перегляд фільмів на великому екрані, настільні ігри або ж оволодіння новими вміннями - малюванням, ліпленням, конструюванням.

У світлому великому залі можна позайматися з групою, поспілкуватися з відвідувачами або іншими пенсіонерами. Для любителів плавання, занять фізичною культурою є басейн, спортивні майданчики.

Прогулянки

Перебування на свіжому повітрі необхідно для зміцнення імунітету, підтримки фізичної форми, бадьорості, настрою. Тому котедж оточений парком, в якому для прогулянок є рівні доріжки і галявинки, а для відпочинку - зручні лавочки, затишні альтанки. Постояльці, які не можуть самостійно рухатися, гуляють на візках в супроводі доглядальниць.

Режим та харчування

Режим дня розписаний відповідно до рекомендацій геронтологів. Відпочинок і активне проведення часу чергуються, що покращує загальний стан, попереджає втому.

Правильне харчування необхідно в будь-якому віці. Люди похилого віку в домашніх умовах харчуються одноманітно, бідно, порушують режим. У пансіонаті «Оберіг» за харчуванням стежить персонал. Дієтологи розробляють щоденне меню з урахуванням вікового функціонування шлунково-кишкового тракту.

Меню включає всі необхідні організму елементи і вітаміни. Якщо літня людина не може повноцінно пережовувати їжу - йому готують перетерті, подрібнені страви.

Оплата та оформлення

До питання оплати в пансіонаті «Оберіг» підходять індивідуально - гнучка система знижок, розрахунок за наданий обсяг послуг дозволяють підібрати пакет, відповідний фінансовим можливостям. Детальніше з прайсом можна ознайомитися на сайті. Деталі правил оформлення, оплати, перелік послуг озвучить менеджер в режимі онлайн.

Спеціаліст передзвонить в найкоротші терміни і допоможе визначитися з умовами, термінами проживання, реальними цінами і переліком необхідних документів. На сайті можна оформити заявку на проживання. Проста форма не вимагає багато часу. Її реально заповнити навіть людям, які мають мінімум досвіду спілкування в інтернеті.