Медична допомога, догляд, правильне харчування — це умови, необхідні для нормального життя літньої людини. Забезпечити все це старому вдома родичі, в силу відсутності часу, досвіду, певних знань, просто не можуть. Відмінним рішенням стане звернення в приватний пансіонат для людей похилого віку в Харкові «Оберіг» https://domprestarelyh.kharkov.ua/ , де постояльці отримують не тільки лікування, організацію побуту і догляд, а й унікальну можливість повноцінного спілкування.

Спокійна та щаслива старість в приватному будинку престарілих

Що включає в себе проживання в пансіонаті?

Фахівці будинку престарілих передбачили все, що потрібно для спокійною і благополучною старості. Програма проживання постояльців включає в себе:

  1. Проживання в затишних номерах заміського котеджу, оснащених сучасними меблями, з домашньою обстановкою.

  2. Забезпечення побуту — прибирання кімнат, прання і прасування речей, закупівлю продуктів.

  3. Надання багаторазового, смачного і корисного харчування, розробленого саме для літніх людей професійним дієтологом.

  4. Медичне спостереження — фахівці в цілодобовому режимі тримають під контролем стан здоров'я постояльців, надають їм необхідну допомогу. Регулярно проводяться профілактичні огляди. А в екстрених випадках безпеку літніх людей забезпечують працівники «Швидкої», з якою співпрацює пансіонат.

  5. Комплексний догляд — включає в себе проведення гігієнічних процедур, допомога в переодяганні, пересуванні, прийомі їжі.

Окремо варто відзначити дозвілля, адже організації вільного часу постояльців приділяється особлива увага. Крім читання, прогулянок у парку, настільних ігор літні люди займаються спортом і творчістю, гімнастикою і фізкультурою. Для них проводяться тематичні вечори, культурні та святкові заходи, екскурсії.

Персонал закладу розуміє, наскільки важливо для людей похилого віку підтримувати зв'язок зі своєю сім'єю. Тому родичі постояльців можуть регулярно відвідувати їх і навіть забирати додому. Цьому сприяє гнучкий графік роботи і зручне розташування центру.

Турбота і спілкування

Найголовніша відмінність приватного пансіонату від державних будинків для людей похилого віку — це чуйне, уважне і дбайливе ставлення персоналу до постояльців. До кожного старому фахівці шукають особливий підхід, що дуже важливо для людей похилого віку. Позитивно впливає на життя постояльців і можливість повноцінного спілкування.

У пансіонаті навіть літні люди з інвалідністю, серйозними захворюваннями можуть вести активне життя, брати участь в різних заходах, заводити нових друзів і знайомих. Є в установі і професійний психолог, який допомагає людям похилого віку побороти депресію, почуття самотності, знову відчути смак і радість життя.

Подаруйте своїм коханим людям гідну і благополучну старість, наповнену радісними моментами! Все, що для цього буде потрібно — просто зателефонувати в харківське відділення приватного пансіонату для літніх людей «Оберіг» або скористатися формою зворотного зв'язку на офіційному сайті.