Люди похилого віку потребують особливої ​​турботи й уваги. А якщо у людини є проблеми зі здоров'ям, то їй потрібна і грамотна медична допомога. Забезпечити належні умови життя старому вдома часто стає нерозв'язним завданням для його близьких. У таких випадках варто звернутися в приватний пансіонат для людей похилого віку «Hospice», де постояльці отримують потрібне лікування, професійний догляд, всебічну підтримку і можливість повноцінного спілкування https://hospice.com.ua/uk/.

Проживання в пансіонаті

Проживання в пансіонаті — це комплексна програма, продумана до дрібниць. Люди похилого віку розміщуються в затишних номерах заміського котеджу, де панує домашня атмосфера. При цьому в кімнатах є сучасні меблі, техніка, передбачено дотримання правил безпеки.

Для лежачих хворих, інвалідів обладнані палати з медичними меблями та кнопкою виклику персоналу. Організацією побуту (пранням, прасуванням, прибиранням кімнат) займаються виключно співробітники установи, тому літні люди можуть просто відпочивати і насолоджуватися життям.

Проживання людей похилого віку в пансіонаті

Окремо варто відзначити харчування. Адже меню для пенсіонерів складає дієтолог, враховуючи особливості старечого організму і лікарські рекомендації. А кращі кухарі роблять раціон не тільки корисним, але і дуже смачним.

Постояльцям надається також медичний нагляд. У пансіонаті є всі умови для проходження лікувального або терапевтичного курсу. Люди похилого віку з важкими захворюваннями, порушеннями рухової функції, лежачі хворі крім лікування отримують і комплексний гігієнічний догляд (допомога в умиванні, переодяганні, стрижці волосся і нігтів, гоління).

Турботливі доглядальниці допомагають своїм підопічним справлятися з такими повсякденними завданнями, як прийом їжі, пересування. Тільки в пансіонаті навіть люди з обмеженими можливостями можуть щодня гуляти на свіжому повітрі, брати участь в різних заходах, заводити нові знайомства.

Велика увага приділяється і питанням дозвілля. Крім прогулянок, перегляду фільмів і передач, читання, настільних ігор літнім людям пропонуються різні тематичні заняття (фізкультурою, малюванням, рукоділлям і т.д.), так що кожен може знайти собі справу до душі. На регулярній основі проводяться свята, культурні заходи.

Наші переваги

Приватний пансіонат для людей похилого віку «Hospice» характеризується наступними своїми перевагами:

  1. Комфортні умови для життя людей похилого віку.

  2. Штат досвідчених фахівців високого рівня кваліфікації.

  3. Індивідуальний підхід до кожного постояльця.

  4. Наявність на території красивого, облаштованого парку для прогулянок.

  5. Зручне місце розташування, що дозволяє пенсіонерам підтримувати тісний зв'язок з родичами.

  6. Доступні, демократичні ціни.

  7. Надання професійної психологічної допомоги і моральної підтримки.

  8. Співпраця зі службою «Швидкої допомоги», що гарантуватиме безпеку постояльців.

Подаруйте своїй близькій людині гідну і комфортну старість.