Приватний пансіонат для людей похилого віку «Хоспіс», розташований в Киеві, - це сучасний, спеціалізований заклад, облаштований як затишний заміський котедж. Дбайливий, досвідчений, уважний персонал і сучасне обладнання дозволяють наповнити життя людей похилого віку максимальним комфортом і безліччю позитивних моментів.

Догляд і турбота

Співробітники будинку престарілих повністю беруть на себе вирішення всіх побутових питань - від допомоги в проведенні гігієнічних процедур до регулярного прибирання номерів. Постояльцям надається повноцінний догляд, що включає в себе переодягання, стрижку, манікюр, гоління.

Дієтичне меню розробляється з урахуванням лікарських приписів, потреб організму літньої людини. При цьому враховуються і побажання самих постояльців, їх смакові переваги, що робить раціон не тільки корисним, але і смачним, різноманітним.

Поняття турботи включає в себе та забезпечення психологічного комфорту. Відомо, що найважче літні люди переносять самотність. Перебування в пансіонаті повністю вирішує цю проблему. Тут людина відчуває себе частиною колективу, спілкується з однолітками, заводить нових друзів. Та й персонал, завдяки невеликій кількості постояльців, проявляє велику увагу до них.

Догляд за людьми похилого віку в будинку престарілих

У пансіонаті працює психолог, який допомагає людям похилого віку максимально легко, швидко адаптуватися до нових умов, впоратися з депресією і знову знайти сенс життя. Постояльці щодня гуляють на свіжому повітрі, проводять чаювання з дружніми бесідами, займаються гімнастикою, малюванням, співами, танцями, ліпленням. До їхніх послуг надані бібліотека, настільні ігри, хол з великим телевізором.

У центрі регулярно проводяться свята, покази, культурні заходи, зустрічі з цікавими людьми. В результаті постояльці відчувають себе комфортно - як фізично, так і психологічно. Такий рівень життя забезпечити стареньким у домашніх умовах просто неможливо, навіть запросивши хорошу доглядальницю.

Лікування та реабілітація

Пансіонат приймає постояльців з:

  • цукровим діабетом;
  • захворюваннями опорно-рухового апарату;
  • серцево-судинними патологіями;
  • психічними розладами;
  • хворобою Альцгеймера, Паркінсона;
  • старечої деменції.

Тут створені ідеальні умови для безпечного та комфортного проживання інвалідів, лежачих хворих. Палати оснащені всім, що необхідно для полегшення і підвищення якості життя людей, що мають особливі потреби. Турботливі доглядальниці допомагають у виконанні повсякденних завдань, проводять заходи, спрямовані на попередження появів пролежнів, розвитку пневмонії та серцевої недостатності.

Проводяться в центрі та реабілітаційні, лікувальні курси. Пансіонат - ідеальне місце для відновлення пенсіонерів після інфаркту, інсульту, різних травм і хірургічних втручань. Перед оформленням родичі можуть особисто в Киеві відвідати будинок престарілих «Хоспіс» і переконатися, що їх близькій людині тут буде добре і комфортно. Вартість проживання в будинку престарілих ви можете дізнатися на офіційному сайті пансіонату.