Telegram запустив прив’язану до TON внутрішню валюту Stars після того, як Toncoin досягнув рекордно високої ціни

Telegram запустив прив’язану до TON внутрішню валюту Stars після того, як Toncoin досягнув рекордно високої ціни

Засновник Telegram Павєл Дуров оголосив про нову внутрішню валюту, призначену для купівлі цифрових товарів і послуг у міні-додатках Telegram в екосистемі, яка базується на криптовалюті, повідомляє медіа Decrypt.

Валюту Stars можна буде придбати через внутрішні покупки в iOS та Android або в самому Telegram. Потім Stars можна буде використовувати для придбання цифрових продуктів у міні-додатках Telegram, таких як Notcoin.

“Завдяки швидким і зручним платежам за цифрові товари та послуги, платформа ботів і міні-додатків дозволить новим типам бізнесу охопити понад 900 мільйонів потенційних клієнтів у Telegram”, – пише компанія в своєму блозі.

Незабаром, за словами Дурова, розробники в Telegram зможуть виводити Stars в Toncoin (TON). Ці перекази відбуватимуться через Fragment, маркетплейс Telegram для реклами в застосунку.

Розробники та постачальники зможуть обмінювати свої TON на інші криптовалюти, включаючи USDT, за допомогою бота Wallet у Telegram.

У квітні Дуров оголосив, що Telegram співпрацює з Tether, емітентом USDT, що має на меті значно підвищити привабливість ведення комерційної діяльності в месенджері.

На криптоконференції TOKEN2049 в Дубаї він також повідомив, що незабаром Telegram підтримуватиме купівлю цифрових товарів і послуг у додатку, а розробники отримуватимуть 70% доходу від таких транзакцій.

Дуров також повідомив, що Telegram буде субсидувати рекламу, придбану за допомогою Stars, щоб заохотити використання валюти і запобігти повторному стягненню 30% комісій за нові покупки в додатку Stars з боку Apple і Google.

Нещодавно TON досяг найвищої ціни за свою історію – $7,76. Зараз токен стоїть на порозі ринкової капіталізації у $18 млрд, що робить його десятою найціннішою криптовалютою на ринку.